top of page

Люди та організації, завдяки яким проєкт
«Академія лідерства для дівчат» існує

Наш девіз: «Сила дівочого лідерства у підтримці та мотивації»

LEV_6204.jpg

Лілія Антонюк

Виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», засновниця проєкту «Академія лідерства для дівчат», EU4Youth Alumna (2020-2023)

Питання гендерної рівності, жіночого і дівочого лідерства цікавили Лілію змалечку, а професійно досліджувати їх вона розпочала у 2015 у Стокгольмі, Швеція, працюючи у Міжнародному інституті підтримки демократії та виборчого процесу (International IDEA). Досвід роботи у Фонді народонаселення ООН (UNFPA Ukraine), Національному демократичному інституті (NDI Ukraine), БФ «Рівність та взаємоповага», ВГО «Жіночий консорціум України» та інших організаціях, які реалізують проєкти у сфері гендерної рівності та захисту і просуванні прав жінок та дівчат в Україні та за її межами, утвердили думку Лілії у тому, що для того, щоб права жінок та дівчат не порушували, поміж іншого, важливо, щоб жінки та дівчата їх знали, розуміли, як їх відстоювати, та не боялись цього робити

Таким чином, коли у ролі виконавчої директорки ГО «Жіноча Ліга» Лілія стала частиною EU4Youth Alumni Network у 2020, ідея створення проєкту «Академія лідерства для дівчат» виникла органічно, базуючись на її досвіді роботи та спілкування з жінками та дівчатами у рамках професійної та волонтерської діяльності. 


Лілія вірить, що однією із найважливіших частин проєкту є створення спільноти однодумиць, які підримують та піклуються одна про одну, адже «ми сильні тоді, коли ми разом».

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn

Зі шкільних та студентських років Наталія активно цікавиться тематикою неформальної освіти, розвитку лідерських навичок та самовдосконалення. Вона брала участь у багатьох проєктах та активностях, низці стажувань у розрізі публічної служби та міжнародних академічних проєктах. Наталія обожнює все, що пов'язане з тематикою управління, відповідальності, самореалізації та змін і докладає максимум зусиль для того, щоб самостійно створювати їх навколо.

Цікавість до теми фемінізму, гендерної рівності та захисту прав дівчат і жінок привела її до участі у  проєкті «Академія дипломатії для дівчат 1.0», що реалізувався ГО «Жіноча Ліга» у 2022/2023. Зрозумівши, що відповідна тематика є справді їй близькою та відповідає її внутрішнім цінностям та переконанням, Наталія долучилась до команди організації спочатку у ролі авторки матеріалів для Telegram-каналу «Простір твого зростання», а згодом менеджерки проєкту «Академія лідерства для дівчат 3.0» та проєкту «Академія лідерства для дівчат 4.0».

 

Наталія переконана, що успіх приходить до тих людей, які щоденно працюють над собою, не зважаючи на труднощі, ризики та невдачі, приймають всі виклики долі та продовжують боротись кожної хвилини заради ціннісної мети.
 

photo_1620820641063217141_c.jpg

Наталія Баліцька

Проєктна менеджерка ГО «Жіноча Ліга», менеджерка проєкту «Академія лідерства для дівчат», EU4Youth Alumna (2023)

 • Instagram
 • Facebook
LEV_5506.jpg

Дарина Линник

Комунікаційна менеджерка ГО "Жіноча Ліга", координаторка менторської програми проєкту «Академія лідерства для дівчат», EU4Youth Alumna (2022-2023)

Із 13 років Дарина активно цікавиться проєктним менеджментом та гендерною рівністю, тому не дивно, що вона стала частиною когорти випускниць проєкту «Академія лідерства для дівчат 1.0».

Атмосфера взаємопідтримки та саморозвитку, яка панувала під час навчання, дала Дарині мотивацію спробувати себе вже у ролі менеджерки проєкту «Академія лідерства для дівчат 2.0» та комунікаційної менеджерки проєкту «Академія лідерства для дівчат 3.0». У 2024 вона виконує роль координаторки менторської програми проєкту «Академія лідерства для дівчат 4.0».

Крім того, дівчина розвиває себе в багатьох інших напрямках: є Посолкою європейської молоді, SMM-менеджеркою у проєкті «enWAR_mental» та студенткою історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дарина переконана, що успіх людини залежить від того наскільки розвинені її soft skills, тому вона докладає максимум зусиль, щоб допомогти іншим стати кращою версією себе.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Реалізація проєкту «Академія лідерства для дівчат» здійснюється ГО «Жіноча Ліга» у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна
IMG_4580 (1).jpg
 ГО «Жіноча Ліга» 

Громадська організація (ГО) «Жіноча Ліга» була заснована у 2017 з метою боротьби з дискримінацією жінок та дівчат у суспільстві, допомоги жінкам та дівчатам у реалізації їхнього потенціалу та забезпечення їхньої економічної стабільності. 

З 20219 її очолює Лілія Антонюк, а команда організації складається з більше 40 осіб, серед яких більше 20 осіб операційної команди та більше 20 волонтерок, які щодня працюють задля того, щоб зробити цей світ більш дружнім до жінок та дівчат.

Серед реалізованих організацією проєктів наступні:

 • серія лекцій «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні» (2018)

 • тренінговий курс «Бізнес нового тисячоліття: Від маленької ідеї до великого рішення» (2019)

 • дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» (2020)

 • проєкт «Академія лідерства для дівчат 1.0» (2020-2021)

 • проєкт «Академія лідерства для дівчат 2.0» (2021-2022)

 • проєкт «Академія лідерства для дівчат 3.0» (2022-2023)

 • проєкт «Академія дипломатії для дівчат 1.0» (2022-2023)

 • проєкт «Відверта розмова про здорові стосунки та любов до себе» (2022-2023)

 • проєкт «Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат 1.0» (2023) та інші

Більше інформації про ГО «Жіноча Ліга» ви можете дізнатись тут.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
49777997408_954e9a0717_o-1-scaled-896fb8a2.jpeg
 EU4Youth Alumni Network 

Проєкт "Академія лідерства для дівчат" було започатковано ГО «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni Network за підтримки Європейського Союзу. EU4Youth Alumni Network діє з 2020, об'єднуючи молодих людей віком від 18 до 35 років з країн, які є східними сусідами Європейського Союзу (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна) та які є випускниками та випускницями програм та проєктів Європейського Союзу, задля реалізації ініціатив, спрямованих на підтримку та розвиток місцевих громад та груп з обмеженим доступом до різноманітних можливостей. 

Мережа діє завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.

Більше інформації про EU4Youth Alumni Network ви можете дізнатись тут. 

bottom of page