top of page

Знайомтесь із людьми та організаціями, завдяки яким проєкт«Академія лідерства
для дівчат» існує

Наш девіз: «Сила дівочого лідерства у підтримці та мотивації»

LEV_6204.jpg

Лілія Антонюк

​Засновниця проєкту «Академія лідерства для дівчат», виконавча директорка ГО «Жіноча Ліга», EU4Youth Alumna

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn

Питання гендерної рівності та жіночого і дівочого лідерства цікавили Лілію змалечку, а професійно досліджувати їх вона розпочала у 2015 у Стокгольмі, Швеція, працюючи у Міжнародному інституті підтримки демократії та виборчого процесу (International IDEA). Досвід роботи у Фонді народонаселення ООН (UNFPA Ukraine), Національному демократичному інституті (NDI Ukraine), БФ «Рівність та взаємоповага», ВГО «Жіночий консорціум України» та інших організаціях, які реалізують проєкти у сфері гендерної рівності та захисту і просуванні прав жінок та дівчат в Україні та за її межами, утвердили думку Лілії у тому, що для того, щоб права жінок та дівчат не порушували, поміж іншого, важливо, щоб жінки та дівчата їх знали, розуміли, як їх відстоювати, та не боялись цього робити

Таким чином, коли у ролі виконавчої директорки ГО «Жіноча Ліга» Лілія стала частиною EU4Youth Alumni Network у 2020, ідея створення проєкту «Академія лідерства для дівчат» виникла органічно, базуючись на її досвіді роботи та спілкування з жінками та дівчатами у рамках професійної та волонтерської діяльності упродовж останніх 7+ років. 


Лілія вірить, що однією із найважливіших частин проєкту є створення спільноти однодумиць, які підримують та піклуються одна про одну, адже «ми сильні тоді, коли ми разом».

Зі шкільних та студентських років Наталія активно цікавиться тематикою неформальної освіти, розвитку лідерських навичок та самовдосконалення. Вона брала участь у багатьох проєктах та активностях, низці стажувань у розрізі публічної служби та міжнародних академічних проєктах. Наталія обожнює все, що пов'язане з тематикою управління, відповідальності, самореалізації та змін і докладає максимум зусиль для того, щоб самостійно створювати їх навколо.

Віднедавна Наталія зацікавилась тематикою фемінізму, гендерної рівності та захисту прав дівчат і жінок. Ця цікавість привела її до участі у  проєкті «Академія дипломатії для дівчат 1.0", що реалізувався ГО «Жіноча Ліга» у 2022/2023. Зрозумівши, що відповідна тематика є справді їй близькою та відповідає її внутрішнім цінностям та переконанням, Наталія долучилась до команди організації спочатку у ролі авторки матеріалів для Telegram-каналу «Простір твого зростання», а згодом менеджерки проєкту «Академія лідерства для дівчат 3.0».

Крім того, Наталія активно розвиває себе і в інших напрямках: є фасилітаторкою менторської програми в ініціативі «Посли європейської молоді" в Україні та Лауреаткою премії за особливі досягнення молоді в номінації «Наукові досягнення».

 

Вона переконана, що успіх точно приходить до тих людей, які щоденно працюють над собою, не зважаючи на труднощі, ризики та невдачі, приймають всі виклики долі та продовжують боротись кожної хвилини заради ціннісної мети.
 

photo_1620820641063217141_c.jpg

Наталія Баліцька

Менеджерка проєкту «Академія лідерства для дівчат», проєктна менеджерка ГО «Жіноча Ліга», EU4Youth Alumna

 • Instagram
 • Facebook

Із 13 років Дарина активно цікавиться проєктним менеджментом та гендерною рівністю, тому не дивно, що вона стала частиною когорти випускниць проєкту «Академія лідерства для дівчат 1.0».

Атмосфера взаємопідтримки та саморозвитку, яка панувала під час навчання, дала Дарині мотивацію спробувати себе вже у ролі менеджерки проєкту «Академія лідерства для дівчат 2.0».

Крім того, дівчина розвиває себе в багатьох інших напрямках: є Посолкою європейської молоді, SMM-менеджеркою у проєкті «enWAR_mental» та студенткою історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дарина переконана, що успіх людини залежить від того наскільки розвинені її soft skills, тому вона докладає максимум зусиль, щоб допомогти іншим стати кращою версією себе.

LEV_5506.jpg

Дарина Линник

Менеджерка проєкту «Академія лідерства для дівчат 2.0», EU4Youth Alumna

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
Реалізація проєкту «Академія лідерства для дівчат» стала можливою завдяки фінансовій та організаційно-технічній підтримці ГО «Жіноча Ліга», EU4Youth Alumni Network та Міністерства молоді та спорту України.
IMG_4580 (1).jpg
 ГО «Жіноча Ліга» 

ГО «Жіноча Ліга» було засноване у 2017 з метою боротьби з дискримінацією жінок у суспільстві, допомоги жінкам у реалізації їхнього потенціалу та забезпечення економічної стабільності. Серед реалізованих організацією проєктів наступні:

 • серія лекцій «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні» (2018)

 • тренінговий курс «Бізнес нового тисячоліття: Від маленької ідеї до великого рішення» (2019)

 • дослідження «Соціальне підприємництво в Україні в часи COVID-19 через призму гендерної рівності» (2020)

 • проєкт «Академія лідерства для дівчат 1.0» (2020-2021)

 • проєкт «Академія лідерства для дівчат 2.0» (2021-2022)

Більше інформації про ГО «Жіноча Ліга» ви можете дізнатись тут.

 • Instagram
 • Facebook
 • LinkedIn
8T5A2519.jpg
49777997408_954e9a0717_o-1-scaled-896fb8a2.jpeg
 EU4Youth Alumni Network 

EU4Youth Alumni Network діє з 2020, об'єднуючи молодих людей віком від 18 до 35 років з країн, які є східними сусідами Європейського Союзу (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна) та які є випускниками та випускницями програм та проєктів Європейського Союзу, задля реалізації ініціатив, спрямованих на підтримку та розвиток місцевих громад та груп з обмеженим доступом до різноманітних можливостей. 

Мережа діє завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.

Більше інформації про EU4Youth Alumni Network ви можете дізнатись тут. 

Більше інформації про діяльність Міністерства ви можете дізнатись тут.

У  2022-20223 роках проєкт «Академія лідерства для дівчат 3.0» реалізувався за всебічного сприяння Міністерства молоді та спорту України, яке є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах молодіжної політики, фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.

bottom of page